Partnerzy

Technika okienna - okna, drzwi, rolety, plisy, żaluzje, markizy i bramy garażowe

 

Jesteśmy dostawcą uszczelek
dla firmy Zepter - Bioptron

Regulamin

Przed rozpoczęciem korzystania ze sklepu internetowego www.silikony.ng.pl Usługobiorcy są zobowiązani zapoznać się z treścią Regulaminu.

Wizyty
Dzisiaj: 141Wszystkie: 815597

Profile poręczowe REHAU

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem okładziny poręczowej REHAU w Polsce !!!

Zapraszamy do współpracy !!!

 

Profile poręczowe REHAU są kreatywnym akcentem architektury wewnętrznej, dzięki czemu umożliwiają nadanie atrakcyjnego wyglądu ciągom komunikacyjnym w nowo powstających budynkach mieszkalnych, biurowcach oraz domkach jednorodzinnych. Nakładki na poręcze tej firmy wyróżnia wysoka jakość wykonania.

 

Okładziny poręczowe REHAU zastosowane w trakcie prowadzonych prac remontowych w klatkach schodowych - poprawiają nie tylko funkcjonalność i bezpieczeństwo, ale także ożywiają wnętrze i dodają mu estetyki. Szczególnie standardowy program profili poręczowych w kolorze dębu jasnego bądź rustykalnego czy kolorze buku nadaje schodom harmonijny i nowoczesny wyraz. Okładziny poręczowe są wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu.

 

Lakierowana powierzchnia zewnętrzna zapewnia profilom szlachetny wygląd oraz odporność na zadrapania, ścieranie i plamy. Nakładki na poręcze są produktem przyjemnym w dotyku i przede wszystkim łatwym w pielęgnacji.

 

 
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com